Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Prerostla,neudrzovana zelen
Datum nahlášení
15.09.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Prosím o nápravu stále neosetrovane zelené,Christian okolo akátu v Olbrachtove ul. 1589/4. Nikdy nikdo při stříhání keřů toto neodstraní. To jim to musí někdo říci? Právě keře stříhání a opět to Christian,které už zasahuje na lavičku,neostriha-.
Stejně tak nikdy nikdo neorezal a náletové brzy,které obzvlášť potřebují neustále stříhat či řezat např za nizkym domem v Trnovanech proti shall
A do třetice už zase jsou příliš převislé větve u chodníku zastávky shall v Trnovanech. Opět jen ostrihala keře,které byly patrně v minulosti vysazené,ale náletové dřeviny ošetřování nejsou !!!!. Dekuji,věřím ,že bude co nejdříve odstraneno. Neboť je to snad týden co tu stříhání keřů proběhlo v naší lokalitě poblíž obi.
Lokalita závady
Olbrachtova 1589/4, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, keře byly ostříhány. Dřevina u lavičky byla ořezána a dřeviny směrem k zastavcé byly také upraveny na podchodnou výšku.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email