NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

150915_ccf3

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Pristupova cesta - od OBI k zastavce Pluto

Datum nahlášení
15.09.2015

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
My obyvatelé a je nás dost co nejezdime autem z parkoviště,ale musíme překonávat malý,ale v zimě zrádný,kluzky kopeček od OBi k zastávce Pluto. Je to jediná cesta z našeho sidliste,chodí tudy starší lidé,i o holích a berlich a také mladé ženy s kočárky a malými dětmi. Jakmile trochu Popradu sníh, co zmrzne je to hrozná past nez se tam někdo zmrzaci.A ,jen přitom by stačilo tak málo. Jen ještě teď než začne mrznout zapustit podél kopečku napr zabradli. Jen se možnost něčeho přidržet když se člověk " spouští" z toho kopečku dolů.Kopeček je sice menší,ale je i z parkoviste opět na Pluto vedle současné prováděné stavby snad Billy. Nikdy nelze bezpečně sejít. Už jsem to připomínkování,ale není řešení pro nás starší a chromejsi říci,že je to soukromý majetek. To není řešení. Snad i ten soukromník asi p Třešňák je taky člověk a pochopí,že pro něj úplná maličkost je zhotovit do zimy zábradlí a udělá beznym lidem i trochu radosti.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět bude vyřizovat kolegyně Gartnerová, která je tento týden na dovolené.
jak již bylo zmíněno, nejedná se o pozemek ve vlastnictví Statutárního města Teplice, z toho důvodu zde nelze osadit zábradlí na náklady města.


Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email