Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neudržované plakátovací plochy
Datum nahlášení
15.09.2016
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Prosím, může město nějak přimět provozovatele plakátovacích ploch k tomu, aby je udržovali ve snesitelném stavu?
Lokalita závady
ulice Duchcovská, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokusíme se spojit s pronajímatelem ploch a nějakým způsobem zaintervenovat.
Přeji hezký víkend
--------------
Dobrý den, po zjištění komu reklamní plocha patří a kdo je jejím provozovatelem se dospělo k závěru, že plocha bude očištěna od plakátů a reklamních letáků a nadále zůstane bez polepů. Náprava bude učiněna nejpozději do konce měsíce října.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email