Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozrostlá túje
Datum nahlášení
15.09.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, nešlo by prosím upravit spodní a boční větve rozrostlé túje za domem, večer stíní do schodiště (není vidět) schází se tu různí lidé a využívají rozrostlé túje a zanechávají nepořádek na schodišti a v okolí. Děkuji za předání na patřičná místa, která to mají na starosti.
Lokalita závady
Májová 1477, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 16/9/2021 prověřena na místní šetření, Jelikož se nejedná o pozemek ve vlastnictví města, musíte se obrátit na majitele pozemku.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email