Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak Dubská
Datum nahlášení
15.09.2022
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
V ulici Dubská je stříbrná Octavia s proraženým kolem několik týdnů
Lokalita závady
Dubská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo již bylo prověřeno MP. V tomto případě se nejedná o vrak.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email