Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlý chodník
Datum nahlášení
15.12.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Nedaleko kostela sv. Alžběty v Šanově se opakovaně propadl chodník-nahlášeno MP
Lokalita závady
Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Oprava bude provedena v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email