Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Blokování parkoviště
Datum nahlášení
16.01.2018
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Na parkovišti stojí bedna na textil,místo toho aby stále u popelnic
Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věc budeme řešit a kontejner na textil bude přemístěn.
D.Městka
odbor dopravy
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email