Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek
Datum nahlášení
16.02.2016
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nepořádek jak na skládce.V křovinách matrace, hadry, plasty, aj.odpad.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popisovaný stav v příštím týdnu prověříme a práce zadáme, dle druhu odpadu, dodavatelské firmě.
Děkuji a přeji hezký den.
--------------
Dobrý den, nepořádek byl z městských pozemků minulý týden odklizen.
Přeji hezký den.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email