Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Topení plastem
Datum nahlášení
16.03.2018
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
V ulici slovenská 2295 v rodinných domech majitel dnes i v minulých dnech topí zřejmě odpadky.Z komínu mu jde neuvěřitelný dým a pěkně to zapáchá.
Bohužel nemám chytrý telefon a tak to nemohu vyfotit.
Opravdu je to hrozné.Děkuji nováková
Lokalita závady
Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Tento druh problematiky nepřísluší podávat prostřednictvím aplikace "hlášení závad" - tato je určena pro jiný "druh nedostatků" v rámci samosprávy (neposekaná tráva, černé skládky, závady na městském mobiliáři, přerostlé keře apod.). Váš podnět předám referentce výkonu státní správy - tedy správnímu orgánu ochrany ovzduší (Ing. Městková OŽP, mestkova@teplice.cz 417 510 910).
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email