Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Únik páry z kanálu.
Datum nahlášení
16.04.2016
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Označený kanálový poklop a kanálový poklop blíže chodníku - vychází pára a to zhruba od doby, kdy se prováděla oprava teplovodu u křižovatky ulice Fráni Šrámka a ulice Raisova.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi popsanou skutečnost se budu snažit prověřit, přestože se domnívám, že tento problém nebude v naší gesci.
Děkuji a přeji hezký den.
--------
Dnes jsme se při kontrolním dni zastavili i u kanálových poklopů. Pára z nich zrovna nevycházela. Obávám se, že s touto problematikou oddělení životního prostředí nemůže pomoci...
Děkuji za pochopení
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email