Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díry v silnici
Datum nahlášení
16.04.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na silnici na křižovatce ulic Duchcovská a Sklářská ve směru z Teplic na Výšinu je už minimálně půl roku několik větších děr.
Lokalita závady
Duchcovská 276/112, Teplice, 415 03, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jaroslava Vojáčková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato komunikace není v majetku města Teplice, nahlášenou závadu jsme předali správě a údržbě silnic ústeckého kraje.
Jaroslava Vojáčková má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email