Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na dětském hřišti
Datum nahlášení
16.04.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Na dětském hřišti se nacházejí staré pneumatiky a kus molitanu velikosti matrace. Vzhledem k tomu, že si zde hrají i malé děti, pokládám předměty za hygienicky závadné, protože jsou znečištěné a zachycuje se v nich dešťová voda.
Lokalita závady
Rovná, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad z dětského hřiště bude odstraněn jako černá skládka svozovou společností Marius Pedersen a.s..
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email