NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160524_1f2a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Kočičí výkaly na písku

Datum nahlášení
16.05.2024

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Dobrý den, už asi týden uklízíme kočičí výkaly z pískoviště na gagarince. Bylo by možné pískoviště nějak proti tomu zajistit (nějaký přípravek či tak)? Toto pískoviště využívá spoustu dětí a je to pro ně velmi nebezpečné. Děkuji za pomoc při řešení.

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dle naší telefonické domluvy, správce dětských hřišť prověří, zda půjde na pískoviště umístit ochranná plachta a pokud ano, tak bude i nainstalována.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email