NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160620_d0d5

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Potkan

Datum nahlášení
16.06.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Dne 10.6.2020 jsem s kamarádkami navštívila známou v lázních. Při čekání na autobus do Prahy na Benešově náměstí jsme viděly na ulici pobíhat potkana.

Lokalita závady
Školní, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán k prověření deratizační firmě.
Dne 16.6.2020 bylo provedeno místní šetření deratizační firmou. Výskyt hlodavců nebyl zjištěn. Pravděpodobný možný výskyt hlodavců by mohl být vázán na krmení holubů obyvateli při čekání na autobusový spoj. V návaznosti na toto zjištění nebyla provedena pokládka nástrah na pozemky ve vlastnictví města Teplice.

S pozdravem
Bc. Tereza Havlínová


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email