Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlá křoví
Datum nahlášení
16.06.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,v ul.Zelená jsou přerostlé keře,které poskytují ochranu bezdomovcům,kteří tu močí a dělají jiné věci.Prosím o jejich zkrácení a popř. prořezání.
Děkuji Hanák J.
Lokalita závady
Zelená 2854, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, keře budou upraveny v rámci ,,střihu živých plotů po Teplicích" do konce července 2021.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 17/6/2021 prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email