Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nevyvezený bio odpad
Datum nahlášení
16.06.2021
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
V celé ulici vyvezený bio odpad,pouze před naším domem nic.Popelnice byla připravena včas.Dokonce dva dny předem.
Lokalita závady
Jana Koziny 906/11, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zaurgováno na dispečinku svozové společnosti, v průběhu dneška by měl být zajištěn náhradní svoz. V případě opakovaných potíží se svozem se pro urychlené řešení můžete obracet přímo na dispečera svozu: tel. 493 645 555 - Marius Pedersen a.s.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email