Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nefunkční semafor
Datum nahlášení
16.07.2015
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Nefunkční semafor-z vedlejší silnice se prakticky nedá vyjet
Lokalita závady
ulice U soudu, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k uzavírce v ulici Alejní došlo ke změně preferovaného směru na křižovatce Duchcovská - Lounská. Jelikož by se pro současnou situaci musel vytvořit zcela nový program pro řízení světelné signalizace, je v zájmu zachování plynulosti a bezpečnosti provozu vhodnější řešení ponechat signalizaci po dobu uzavírky ulice Alejní mimo provoz.
Jana Strejcovská už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email