Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa 0465
Datum nahlášení
16.07.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí
Lokalita závady
Jugoslávská, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email