NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160719_714e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Olbrachtova 4 , pařez po poraženém akátu

Datum nahlášení
16.07.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Tak ten odstiply akát před Olbrachtovou 4 byl nebezpecny ,tak poražen .to se dobře aspoň nikoho nezraní , ale prosíme o dosažení nového stromů k lavičkami kde dělal akát krásný stín. Ten akát už byl druhý strom co byl poražen. V minulosti uschly ten ořešák před Olbrachtovou 2. Proto prosíme o zasažení aspoň jednoho,lépe dvou stromů ,které nám tvoří krásné zákoutí a rádi tam sedavame. Teď bet toho velikého akátu je to takové nahaté" . Stromy v kontejnerech lze sázet celoročně tak snad nám to zvelebení vyjde. Děkujeme. A ten pařez se teda taky moc nevyvedl odříznout. Oak bych ještě ráda upozornila že na dětském provazovém hřišti za kauflandem, mimochodem hojně dětmi vyuzivan celý pěkný areal ale pod těmi provazy roste docela úporný,houževnatý plevel. Bylo by dobré ho odstranit případně i zničit nějakou chemii aby s nemusel pořád vytrhávat.je už dost vysoký. Díky za ty děti .

Lokalita závady
Arbesova, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Za havarijní akát, který musel být kvůli své provozní bezpečností pokácen, plánujeme na podzim roku 2019 vysadit nové vhodné dřeviny.
Plevel na novém dětském hřišti byl zadán k odstranění společnosti Marius Pedersen a.s., která zajišťuje pro Statutární město údržbu zeleně.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email