NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160721_df80

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Černá skládka na pozemku 519/1 a neudržovaná zeleň omezující pohyb na veřejném chodníku

Datum nahlášení
16.07.2021

Kategorie závady
Neudržované pozemky, které nejsou v majetku města

Popis závady
Dobrý den, pozemek 519/1 je několik let neudržovaný, zeleň zasahuje na chodník a znemožňuje průchod. V brance vzniká černá skládka. V nedávné době došlo k pádu poměrně velké větve na komunikaci, která byla pouze odsunuta na pozemek města do přilehlého zeleného pásu podél komunikace. Jelikož se jedná o poměrně dlouhodobý problém, žádám zástupce města, aby s majitelem tento stav řešili. Děkuji Košová

Lokalita závady
Elišky Krásnohorské, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za upozornění na špatný stav pozemku. Věcí se budeme zabývat.
S přáním hezkého dne


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email