Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítí lampa
Datum nahlášení
16.08.2017
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí lampa, před domem Haškova 419
Lokalita závady
Haškova 419, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. závada bude odstraněna. Jedná se o lampu č. 4578?
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email