NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160818_3e3d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vyvrácený strom

Datum nahlášení
16.08.2018

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Vyvrácený strom kterému brání v pádu už jen větve sousedního stromu.

Lokalita závady
ulice Duchcovská 389/90, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán, ke kontrole smluvní firmě, která má na starosti údržbu zeleně.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email