Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Otevřený kanál v chodníku
Datum nahlášení
16.08.2018
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Otevřená díra, asi kanál, hloubka 1 metr, uvnitř roury, skáčou tam přes to děti.
Lokalita závady
ulice Antonína Sochora 1317/33, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci řešíme ve spolupráci se správci sítí vedoucích v daném místě.
Oprava bude provedena ČEZ Teplárenská.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email