Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
úklid v domě
Datum nahlášení
16.08.2018
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Nejméně od začátku července úklidová služba v našem domě v Bratislavské 2007 neuklízí. Dne 31. 7. mi paní Krpešová slíbila, že již v tomto týdnu na přelomu července a srpna se opět začne uklízet. Bohužel do dnešního dne (16. 8.) se tak nestalo. Kdy konečně opět začne úklid fungovat?
Lokalita závady
ulice Bratislavská 2007/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, služba Hlášení závad není napojená na oddělení majetku města. Váš požadavek byl přeposlán paní Krpešové.
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email