Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Díra ve vozovce
Datum nahlášení
16.09.2016
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Pri vyjezdu z ulice U hadich lazni do ulice Pod Douvravkou cca u domu cp. 64 je ve vozovce tezko viditelna, ale pomerne hluboka dira. Hrozi poskozeni podvozku aut.
Lokalita závady
U Hadích lázní 1114/66, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkuji Vám za nahlášení. Poškození vozovky bude prověřeno a zahrnuto do harmonogramu oprav.
S pozdravem
Daniel Engel
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email