NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160919_86f0

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani

Datum nahlášení
16.09.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Před domem Maršovská 1522 jsou dvě díry, z kterých v noci vylézají potkani. Prosím o deratizaci a utěsnění děr.

Lokalita závady
Maršovská, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět byl předán deratizační společnosti VOMA servis, která pro Statutární město Teplice provádí deratizaci. Deratizace byla provedena 17.09.2019.

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email