Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekane pozemky města
Datum nahlášení
16.09.2021
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den, opět v ulici Edisonova 1641-4 je neposekaná tráva takže již má klasy.
Lokalita závady
Edisonova 1643, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, na místním šetření, které proběhlo 23/9/2021 bylo v ul. Edisonova posekáno.
______________________________________________________________
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude tento týden prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email