NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

160921_a4a8

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Silnice

Datum nahlášení
16.09.2021

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Po celé délce ulice Arbesova jsou vystouplé kanalizační vpusti nad úroveň ostatního povrchu. Při deštích se voda drží v ulici nebo odtéká až daleko do volných kanálů. Na rohu ulice Olbrachtova dochází k propadání obrubníku.

Lokalita závady
Arbesova 1581/7, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě.
Propad obrubníku řešíme s vlastníkem přilehlé kanalizační sítě.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email