Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nesvítící lampa bez krytu - Jana Koziny
Datum nahlášení
16.10.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Lampa umístěná poblíž Jana Koziny 1491 nemá kryt a nesvítí.
Lokalita závady
Jana Koziny 1491/26, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email