Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Špatná zvuková frekvence na semaforu
Datum nahlášení
16.11.2018
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Dobrý den, na semaforu u MC donald v teplicich dnes okolo 16:30 směl špatně zvuk, tedy u červeného panáčku zněl stejně jako u zeleného. Mohl by to být pro nevidomé problém, proto mě napadlo ro ohlásit.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vaše hlášení jsme předali správci světelné signalizace, společnosti Marius Pedersen a.s.
Hezký den.
EDIT
Dobré odpoledne,
závada byla správcem světelné signalizace odstraněna. Děkujeme za nahlášení a přejeme hezký den.
Jakub Číže už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email