Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící značka Zákaz vjezdu všech vozidel
Datum nahlášení
16.12.2017
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Firma která prováděla v tomto bodě výkopy ( pravděpodobně rekonstrukce topných rozvodů) nevrátila značku Zákaz vjezdu všech vozidel. Teď se úzkou jednosměrnou ulicí prohánějí pitomci ze směru Rooseveltovo náměstí, kteří si zřejmě zkracují cestu k domu a vznikají tak situace, kdy auta stojí proti sobě a ani jeden nehodlá odcouvat. Zmíněná chybějící značka, se válí na konci ulice Jaselská ( souřadnice : 50.6375150N, 13.8059908E)
Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email