NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170122_74ae

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpadky na trávnících

Datum nahlášení
17.01.2022

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Spousta odpadu dlouhodobě na trávě a v keřích cestou z hl.nádraží do Trnovan po levé straně. Možná to patří drahám, nevím. Ale je to u hl.silnice, jezdí tam tisíce aut denně.

Lokalita závady
Hrázní, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Ano, nejedná se o pozemek města, obratem posíláme výzvu vlastníkovi, aby tento stav napravil.
Děkuji za pochopení.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email