Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Odpad na veřejném prostranství
Datum nahlášení
17.02.2022
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
U schodiště vedle střediska Luna, viz mapa. Tato skládka je tam dlouhodobě a nikoho to zřejmě nezajímá.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email