Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak v Thámově ulici
Datum nahlášení
17.05.2020
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Nissan Almera bez značek, stojí cca půl roku v Thámově ulici, slouží jako Homeless office.
Lokalita závady
Thámova 557/24, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo je zřejmě součástí pozůstalosti po bývalém majiteli, syna se zatím nepodařilo kontaktovat (podle dostupné informace má pobývat ve vězení). Činíme další kroky.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email