NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170619_82ab

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Propad vozovky

Datum nahlášení
17.06.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
V ulici Potoční na rozhraní pozemků 2138/1 a 2147/1 dochází k postupnému propadu vozovky v místě, kde jsou uzávěry přívodů pitné vody. Projíždějící nákladní vozidla způsobují otřesy a u osobních vozidel dochází k zachycení spodku vozidla.

Lokalita závady
ulice Potoční ev. č. 34, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme ve spolupráci s SVS.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email