Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Mobilní WC
Datum nahlášení
17.06.2020
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Mobilní WC není řádně používáno. Děti s rodiči používají k potřebě blízké křoví. Mobilní WC není pravidelně hygienicky ošetřováno podle zásad o koronaviru. Budka slouží hlavně ke hrám a pokusům o poškozování.
Lokalita závady
Arbesova, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Mobilní toalety byly instalovány až po uvolnění nejpřísnějších koronavirových opatření 1.6.2020, a to na žádost občanů, aby právě nemuseli chodit do křoví. Jsou servisovány pravidelně 1 x v týdnu. Bohužel chování lidí nejsme schopni ovlivnit. Jedinou možnou ochranou proti poškozování toalet nebo i jiného městského mobiliáře, je přivolat Městskou policii Teplice, která s viníkem bude přestupek řešit.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email