Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Špatně vyprojektovaný kruhový objezd
Datum nahlášení
17.08.2016
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Dobrý den, kontroluje někdo průběh rekonstrukce ul. J.Koziny? Novým kruhovým objezdem (J.Koziny x Nedbalova x K. Aksamita) neprojedou autobusy, natož kamiony. To bude měsíc po otevření vypadat opět jako tankodrom.
Lokalita závady
Karla Aksamita 854/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jiří Hrad (oddělení informatiky a výpočetní techniky)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, služba Hlášení závad slouží k nahlašování skutečných závad na území Statutárního města Teplice. Pro dotazy na průběh rekonstrukce se můžete obrátit na oddělení investic a realizací.
Kontakt nalezete na stránkách www.teplice.cz -> chci kontaktovat -> organizační struktura -> oddělení investic a realizací.
Jiří Hrad má v kompetenci:
Technická správa Hlášení závad
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email