Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Pískoviště
Datum nahlášení
17.08.2018
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Shnilá prkna u pískoviště, trčící šrouby.
Lokalita závady
ulice Jana Koziny, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla oznámena správci, který provede opravu dřevěných obrub na pískovišti.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email