Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozbité dopravni zrcadlo
Datum nahlášení
17.08.2021
Kategorie závady
Dopravní značení
Popis závady
Rozbité uchycení dopravního zrcadla na rohu ulic Dobrovského a Lesní.
Lokalita závady
Pestalozziho cesta, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, provedli jsme kontrolu za účasti Policie ČR a bylo rozhodnuto, že zrcadlo bude odstraněno, neboť není nezbytně nutné.
Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email