Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nepořádek na veřejné ploše
Datum nahlášení
17.08.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Nepořádek, odpadky ve veřejné zeleni na p .č. 1942/1 k. ú. Teplice -Trnovany (v blízkosti objektu č.p. 2048).
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět bude předán dodavatelské firmě k nápravě.
Děkuji za pochopení.
----------------------------------------
Dobrý den, nepořádek byl z městských pozemků již uklizen.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email