NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171019_7aad

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nebezpečný výjezd z ulice V Břízkách

Datum nahlášení
17.10.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Při výjezdu z ulice V Břízkách (od objektů č.p. 379, 380) na ulici Duchcovská není přes zaparkovaná vozidla na ulici Duchcovská vidět, zda přijíždějí vozidla zleva, směrem na Duchcov. Vozidla zde dosahují často i vyšší než dovolené rychlosti v obci. Tento stav - velmi nepřehledné a nebezpečné vyjíždění - je stav dlouhodobý. Nepřehlednou situaci by dobře vyřešilo dopravní zrcadlo umístěné na sloupu ukotvení trolejového vedení, který je na vhodném místě, proti vyústění ulice V Břízkách na ulici Duchcovskou. Na tomto řešení se shoduje vyšší množství obyvatel této ulice.

Lokalita závady
Duchcovská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email