NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171119_e813

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Přechod pro chodce

Datum nahlášení
17.11.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Příliš krátký čas na přechodu pro chodce přes ulici Masarykova třída u MHD zastávky Policie ČR. Dobrý den, na výše zmíněném přechodu je příliš krátký čas pro přechod silnice, vzhledem k tomu jak je ulice široká, ani s mojí nadprůměrnou rychlostí chůze nejsem schopen dojít na druhou stranu na zelenou, co potom lidé v důchodu, či se zraněním co chodí rychlostí podprůměrnou?

Lokalita závady
Masarykova třída, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Délku zeleného chodeckého signálu na předmětném přechodě prověříme společně se správcem světelné signalizace.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email