NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171220_9dce

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici - Fugnerova

Datum nahlášení
17.12.2020

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Odpad na ulici - Fugnerova, u vrat do dvora trerý slouží jako místo pro kontejnery. Další obdobný odpad uvnitř dvora domu.

Lokalita závady
Metelkovo náměstí 1070/5, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedesen a.s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email