Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Led na schodech
Datum nahlášení
18.01.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Neošetřené schody u podchodu pod ctyřproudou silnicí od fotbalového stadionu (resp. z ul. Jateční) do ul. Alejní k hlavní poště. Na schodech je souvisla vrstva ledu, schody se nedaji obejít. Dnes ráno jsem na schodech upadl a sedřel jsem si ruce. Od té doby, co na schody napadl sníh jsem si nevšimnul, že by zde ňěkdo prováděl údržbu. Shíh se zde postupne ušlapal a přešel v led.
Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, Vámi zmíněné schodiště, včetně chodníku od fotbalového stadionu, není ve vlastnictví Statutárního města Teplice a proto zde není městem zajišťován zimní úklid. Za tento úklid je odpovědný vlastník, který byl včera 18. 1. 2017 vyzván k nápravě Vámi popisovaného stavu.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email