Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Prasklá velká větev
Datum nahlášení
18.01.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Již jsem hlásila 221221 a589 a přestože je závada vyřešena, stále je to aktuální.Do mapy jsem to vedla i přesnou polohu.Trnovanska 1288, ze zadu domu ...
Lokalita závady
Trnovanská 1289/26, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dřeviny byla odstraněna.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, odstranění zlomené větve jsem urgovala u technika společnosti Marisu Pedersen, která zajišťuje údržbu zeleně. Dne 20/1/2022 provedu kontrolu odstranění na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email