Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Přerostlý strom
Datum nahlášení
18.01.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U zadního vchodu domu Prosetická 224 (zadní vchod je v ulici Rohová) roste jehličnan, který se vyklání do ulice. Jeho větve také poškozují fasádu domu.
Lokalita závady
Prosetická 224/42, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, dřevina byla prověřena na místním šetření. Do konce března 2022 bude dřevina odstraněna.
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dřevinu dne 20/1/2022 prověřím na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email