Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Nebezpečná hluboká a zvětšující se díra u kanálu.
Datum nahlášení
18.01.2022
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Nebezpečná hluboká a zvětšující se díra u kanálu. Pravděpodobně dle mého soudu vyhloubená potkany? Jedná se o ulici Fráni Šrámka 2582 (žlutý panelák u zadního vchodu). Chtělo by to zasypat, je to zapáchající a nebezpečné.
Lokalita závady
Fráni Šrámka 2582, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Zadáme dodavatelské firmě, aby se pokusila provést nápravu (kameny, zemina). Ze zkušenosti bohužel ale víme, že se to moc nedaří...
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email