Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Skládka
Datum nahlášení
18.03.2019
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
Dříve hlášenou největší skládku už uklidili, ale hromady odpadků a menší skládky v blízkém okolí tu ponechali. Ve vichrech jsou tato místa zasobarnou bordelu pro široké okolí. Je nutné se porozhlédnout po okolí bodu v mapě. Na prostoru 500x200m je odpadků na nákladní vůz.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění drobných nepovolených skládek jsme zadali svozové společnosti Marius Pedrsen a.s.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email