NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180322_7708

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpadky na trávníku, náletové stromy

Datum nahlášení
18.03.2022

Kategorie závady
Neudržovaná zeleň, která není v majetku města

Popis závady
Na pozemku vedoucího podél oploceného parkoviště AGC až k hotelu Helena v ul. Rybniční se povaluje značné množství odpadků. Také se zde nachází náletové stromky a jiný plevel. O tuto plochu se nikdo nestará.

Lokalita závady
Rybniční, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkuji za nahlášení. Věc prověříme a předáme k řešení.
Přeji hezký den.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email