NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180417_07b4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Chybí odpadkové koše

Datum nahlášení
18.04.2017

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Ráda bych upozornila, že v minulosti byl vybudován krásný chodník v ulici Dr. Vrbenského a Na Letné, který slouží k pěším procházkám a jsem velmi ráda, že se tak stalo. Co postrádám je, že po celé délce tohoto nového chodníku není jediný odpadkový koš. Vzhledem k tomu, že tato lokalita je cílem vycházek řady Tepličanů i lázeňských hostů tak je škoda, že se kolem této výletní cesty válejí odpadky. Domnívám se a věřím, že kdyby bylo po cestě několik odpadkových košů, že by se množství válejících se pet lahví a obalů od cigaret snížilo. Děkuji za zvážení mého podnětu a budu doufat, že se v budoucnu nějakého toho koše dočkáme. S pozdravem Alena Mašková

Lokalita závady
ulice Dr. Vrbenského, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za podnět. Domnívám se, že koše jsou skutečně osazené spíše uvnitř parku Letná a podél parkových cest. Při některém z kontrolních výjezdů se podívám na místo, vytipuji stanoviště k osazení a potřebný počet košů a zajistím doplnění košů také podél této hlavní trasy.


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email